Onze lokale held: Nienke Bressers

Onze lokale held: Nienke Bressers

In onze nieuwsbrief vroegen we welke lokale initiatieven onze steun verdienen. Hier kwamen veel mooie reacties op binnen. De volgende die we graag in het zonnetje zetten is Nienke Bressers. Nienke is pas 26 jaar, maar zet zich al jarenlang met hart en ziel in als vrijwilliger. Dat verdient absoluut erkenning!

Na de lagere school begon Nienke als begeleider bij Minigestel. Jarenlang hielp zij daar met veel plezier mee. Tegenwoordig is ze nog steeds actief betrokken bij de jaarlijkse spooktocht die tijdens het bouwdorp georganiseerd wordt.

Maar wat haar echt bijzonder maakt, is haar inzet voor Stichting SHOS (www.shos.nl).

Deze organisatie biedt skilessen en skivakanties aan voor mensen met een lichamelijke of verstandelijke beperking. Al jaren geeft Nienke wekelijks skiles, van het eind van de zomer tot in het voorjaar. Om elk jaar mee te kunnen gaan met de SHOS-skireis heeft ze, als lerares op een basisschool, zelfs in haar contract op laten nemen dat ze jaarlijks een week vrij krijgt.

Dit jaar begeleidt Nienke onder andere een volledig blind meisje en iemand die halfzijdig verlamd is. Ze fungeert als de ogen van de één en helpt de ander met een zitski. Een bijzondere prestatie, die zowel fysieke als mentale toewijding vereist.

Namens Geerts Adviesgroep willen we Nienke graag bedanken. Niet alleen met woorden, maar ook met daden. Daarom hebben wij de truien gesponsord die nodig waren voor de Flachau-reis van SHOS. Een kleine bijdrage aan een groot gebaar.

Wil jij ook in het zonnetje gezet worden? Kijk op onze site naar de voorwaarden.

 

Cookie instellingen